Więcej informacji
Wczesna rezerwacja zniżki w wysokości 10%
Położony w Drvenik na brzegu morza na zachodnim końcu pięknej kamienistej plaży, Mol emerytalnych hotel oferuje wspaniały widok na Morze Adriatyckie i okoliczne wyspy.
Hotel zawiera piętnaście nowoczesnych pokoi. Każdy pokój ma własną łazienkę i są wyposażone w klimatyzację, telewizor i odtwarzacz DVD.
Jesteśmy jednym z nielicznych budynków na wybrzeżu Morza Adriatyckiego, który szczyci się, że każdy klient może być na plaży w ciągu pięćdziesięciu kroków od łóżka. Mol Hotel jest idealnym miejscem odpoczynku dla rodzin z małymi dziećmi.
W pensjonacie znajduje się restauracja z dwudziestu miejsc w zamkniętej przestrzeni i piękny taras z widokiem na plażę, która otwarta jest dla gości od 7 rano do północy. Kładziemy szczególną uwagę na wybór dań przygotowywanych w kuchni domowej. Oferujemy dania kuchni śródziemnomorskiej i specjały kuchni bośniackiej, jak również specjały dnia.
Hotel znajduje się w pobliżu wyłączonej z ruchu kołowego, gdzie zapach morza i sosen można podziwiać zachód słońca.
Doskonała lokalizacja, dania kuchni lokalnej i przyjazny personel, wygodne, stylowe pokoje oraz przyjazna atmosfera to tylko kilka powodów, aby odwiedzić Mol Emerytalnych.
pokój:
Panison Mol ma piętnaście nowoczesnych pokoi, sześć z widokiem na morze, a dziewięć z widokiem na góry Biokovo.
Dzięki ośmiu dwuosobowych, cztery trzyosobowe i trzy 4-osobowy pokój, z pewnością może Mol ofertę noclegów w hotelu, co chcesz.
Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizor i odtwarzacz DVD oraz łazienkę z WC, prysznicem i suszarką do włosów.
Skomentuj nieruchomości "Pansion MOL"