Chorvatsko ubytování dovolená v Chorvatsku Croatia accommodation vacation in Croatia Kroatien Unterkünfte Urlaub in Kroatien Croazia alloggio vacanze in Croazia alloggi Chorwacja kwatery w Chorwacji wakacje Horvátország privát szállás üdülés Horvátországban ubytovanie Chorvátsko dovolenka Croatia apartments Хорватия Отдых Apartmani Hrvatska Kroatië Appartementen Croatie hébergement Kroatien Ferienwohnungen Croatia apartments

Chorwacja kwatery w Chorwacji Jak rezerwować

Chorwacja wakacjeChorwacja kwatery
Jak rezerwować nocleg ?

Jesteśmy tu z wami już 18 lat !

ŻADEN POŚREDNIK !

Rezerwacje przebiegają przez bezpośredni kontakt z właścicielem ośrodka, bez pośrednika i prowizji.
Prosimy kontaktować właściciela ośrodka !

Po przeprowadzeniu dochodzenia do obiektu poprzez prosty formularz na dole każdej strony wybranego obiektu, gdzie wypełnić kontakt z wami, daty i liczby osób odpowie bezpośrednio do właściciela nieruchomości (głównie pocztą w ciągu 3 dni), który mówi, czy nie zostawić.

Poproś właściciela budynku obrazu betonowym mieszkaniu, gdzie się zatrzymać i wszelkie informacje, które uważasz za ważne, że problem powstał po tej dacie.

Jeżeli termin będzie wolny w większości przypadków właściciel mieszkania będzie wymagać zaliczki / kaucji w wysokości od 10% do 50% całkowitej ceny, aby potwierdzić rezerwację, aby upewnić się, że po przyjeździe lub jako rekompensatę w przypadku ich nie docierają. Depozyt jest bezzwrotny.

Ta kopia zapasowa może zostać wysłana na konto bankowe właściciela (płatność europejski SEPA odpowiedniej opłaty zależy od banku)