Chorwacja kwatery w Chorwacji Jak rezerwować
Jesteśmy z Wami już 20 lat! Z nami jesteś bezpieczny

Kontakt odbywa się bezpośrednio między Tobą a właścicielem obiektu bez prowizji dla pośredników i bez kart podróżnych!
Jesteśmy w kontakcie z każdym właścicielem obiektu i gwarantujemy, że nie dojdzie do sprzeniewierzenia wpłaconej kaucji lub braku zakwaterowania.
Nasza strona ZAKWATEROWANIE w CHORWACJI oferuje zakwaterowanie bez prowizji i bez pośredników, tzn. bez podwyżek cen przez osoby trzecie, masz do czynienia bezpośrednio z właścicielami prywatnych apartamentów!

ŻADEN POŚREDNIK !

Rezerwacje przebiegają przez bezpośredni kontakt z właścicielem ośrodka, bez pośrednika i prowizji.
Prosimy kontaktować właściciela ośrodka !

Jak rezerwować nocleg ?

Po przeprowadzeniu dochodzenia do obiektu poprzez prosty formularz na dole każdej strony wybranego obiektu, gdzie wypełnić kontakt z wami, daty i liczby osób odpowie bezpośrednio do właściciela nieruchomości (głównie pocztą w ciągu 3 dni), który mówi, czy nie zostawić.

Poproś właściciela budynku obrazu betonowym mieszkaniu, gdzie się zatrzymać i wszelkie informacje, które uważasz za ważne, że problem powstał po tej dacie.

Jeżeli termin będzie wolny w większości przypadków właściciel mieszkania będzie wymagać zaliczki / kaucji w wysokości od 10% do 50% całkowitej ceny, aby potwierdzić rezerwację, aby upewnić się, że po przyjeździe lub jako rekompensatę w przypadku ich nie docierają. Depozyt jest bezzwrotny.

Ta kopia zapasowa może zostać wysłana na konto bankowe właściciela (płatność europejski SEPA odpowiedniej opłaty zależy od banku)