O noclegu
Apartament Paiz znajduje sie w wyspa Hvar – Stari Grad, 200 m od morza i moze pomiescic 2–3 osob w 1 jednostce zakwaterowania. Wlasciciel mowi w jezykach: ENG, HRV.
Apartament Paiz znajduje się w odległości 200 m od centrum i jest klimatyzowany. Do dyspozycji Gości jest taras, mały ogród z roślinnością śródziemnomorską oraz część wypoczynkowa. Mieszkanie posiada własne miejsce parkingowe. W bezpośrednim sąsiedztwie apartamentu znajdują się restauracje serwujące specjały kuchni dalmatyńskiej. Latem w mieście odbywają się liczne koncerty, wystawy i lokalne festyny.
Plaż jest wiele: od miejskich odpowiednich dla rodziców z małymi dziećmi, przez te oddalone z małymi restauracjami, po takie, które zapewniają całkowity spokój.
Słynny renesansowy zamek Petara Hektorovića na Tvrdalj znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od hotelu.
Port promowy Stari Grad, który łączy wyspę ze Splitem, oddalony jest od obiektu o 3 km.
