ZAKWATEROWANIE w CHORWACJI.pl – tanie apartamenty bezpośrednio od właścicieli

Wakacje w ChorwacjiApartamenty Chorwacja

Wybierz jezyk

Dom na plaży

Crvena zemlja 52, KAŠTEL ŠTAFILIĆ koło Kastela, Chorwacja
Prezentacja jest obecnie nieaktywna
cena od
245 EUR / noc
Dom na plaży – Kastela, Chorwacja
Dom na plaży foto 2 Dom na plaży foto 3 Dom na plaży foto 4 Dom na plaży foto 5
Pojemnosc 4 os. 70 m² Parking Grill Klimatyzacja Pościel Ręczniki Ogród / teren wokół obiektu Balkon Taras Internet / WiFi Żwirkowa plaża Podatek turystyczny w cenie

O noclegu

Dom na plaży znajduje sie w Kastela – KAŠTEL ŠTAFILIĆ, 10 m od morza i może pomieścić 4 osób w 1 jednostce zakwaterowania. Właściciel mówi w językach: ENG, ITA, HRV.


Dom znajduje się w pierwszym rzędzie nad morzem z dużym ogrodem, który prowadzi bezpośrednio na plażę. To jest 5 km od Trogiru i 20 km od Splitu. Dom położony jest w małej wiosce z dala od zgiełku i jest idealnym miejscem na spokojny wypoczynek. Bliskość jednego z najpiękniejszych miast Dalmacji, Splitu (20 km) i Trogiru (5 km) daje możliwość wieczornych wycieczek i wycieczek. W pobliżu znajduje się także park archeologiczny Salona (10 km). Szybenik i Park Narodowy Krka znajdują się 50 km od hotelu. Dom składa się z salonu, kuchni i 2 sypialni. Jedna sypialnia ma 2 łóżka pojedyncze, a druga sypialnia ma łóżko podwójne. W salonie znajduje się rozkładana sofa dla 1 osoby. W łazience znajduje się prysznic i pralka. W kuchni znajduje się zmywarka do naczyń. Z ogrodu schody prowadzą na plażę. W ogrodzie znajduje się prysznic na świeżym powietrzu i taras z widokiem na wyspę Ciovo. Jest parking, duży ogród z kominkiem i grillem.

Jednostki zakwaterowania

Apartament 1: (4+0) – Kuća
4 łóżka · 70 m²
od 245 EUR
Dom na plaży Apartament 1: (4+0) – Kuća foto 1 Dom na plaży Apartament 1: (4+0) – Kuća foto 2 Dom na plaży Apartament 1: (4+0) – Kuća foto 3 Dom na plaży Apartament 1: (4+0) – Kuća foto 4 Dom na plaży Apartament 1: (4+0) – Kuća foto 5
Powierzchnia: 70 m² Sypialnie: 2 Łóżka standardowe: 4

Opis: Dom znajduje się w pierwszym rzędzie do morza z dużym ogrodem, który prowadzi bezpośrednio na plażę. To jest 5 km od Trogiru i 20 km od Splitu. Dom położony jest w małej wiosce wakacyjnej z dala od zg

Taras Klimatyzacja TV/Sat Lodówka Pralka Czajnik Kuchenka Grill Zmywarka Widok na morze Cały dom do wynajęcia
Niepotwierdzone Zajete Możliwy przyjazd Możliwy wyjazd
Właściciel nie aktualizował tego kalendarza od 290 dni. Szare dni oznaczają niepotwierdzone – niekoniecznie wolne. Dostępność sprawdź przez formularz poniżej.
OdDoEUR / noc
01.07.2026 01.09.2026 245.00
Doplaty
Min. pobyt 7 dni
Wyślij zapytanie - Apartament 1: (4+0) – Kuća

Odleglosci

Plaża 10 m
Morze 10 m
Centrum 5000 m
Handel 2000 m
Restauracja 1000 m
Sport 3000 m
Lekarz 5000 m
Apteka 5000 m
Stacja benzynowa 3000 m
Bankomat 1000 m
Poczta 5000 m
Przystanek autobusowy 1000 m

Kontakt niedostępny

Prezentacja noclegu jest obecnie nieaktywna.

Podobne noclegi w Kastela

Wyślij zapytanie
Zadzwon Wyślij zapytanie