O noclegu
Karabatić Joško Apartamenty znajduje sie w Marina - Trogir – Poljica, 50 m od morza i moze pomiescic 4–6 osob w 1 jednostce zakwaterowania. Wlasciciel mowi w jezykach: ENG, HRV.
Apartament Joško Karabatic znajduje się w miejscowości Poljica-Marina, w spokojnej okolicy, zaledwie 50 metrów od pięknej plaży.
Mieszkanie znajduje się na parterze domu rodzinnego, w otoczeniu zieleni i dużej działce.
Apartament jest odpowiedni dla 4 do 6 osób, ma zadaszony taras o powierzchni 10-12 m2 ze stołem ogrodowym i krzesłami do siedzenia i spożywania posiłków poza apartamentem.
W mieszkaniu "Josko Karabatic" znajdują się dwie sypialnie z podwójnymi łóżkami, pokój dzienny z podwójną rozkładaną sofą, klimatyzacja, kuchnia, łazienka z prysznicem, mały grill, bezprzewodowy internet, prywatny parking.
Możesz chodzić na fantastyczną plażę w mniej niż minutę.
W pobliżu - wzdłuż wybrzeża - znajduje się restauracja, sklep spożywczy, kawiarnie, plac zabaw, wypożyczalnia łodzi, skutery, pizzerie, wszystko, czego potrzeba do udanego pobytu.
