O noclegu
Villa Tija Simuni znajduje sie w wyspa Pag – Šimuni, 20 m od morza i może pomieścić 2–13 osób w 4 jednostkach zakwaterowania. Przyjazd możliwy od 14:00, a w dniu wyjazdu do 10:00. Właściciel mówi w językach: ENG, GER, ITA, HRV.
Dom rodzinny Villa Tija Šimuni położony jest bezpośrednio nad brzegiem morza, w zatoce pięknej Šimuni. Jeśli nie chcesz pływać na naszym nabrzeżu przed domem, ważne jest, aby pamiętać, że nasz dom znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od głównej plaży Vruljica, gdzie znajduje się kilka barów na plaży, w których możesz coś zjeść pić lub jeść w naturalnym cieniu sosen, których jest mnóstwo w Šimuni.
Przed domem znajduje się również duży grill, z którego mogą korzystać wszyscy nasi drodzy goście. Do dyspozycji Gości jest także WiFi, TV/SAT i miejsce parkingowe.
Dom i każde mieszkanie można zobaczyć na kanale YouTube @tijaf3923
