ZAKWATEROWANIE w CHORWACJI.pl – tanie apartamenty bezpośrednio od właścicieli

Wakacje w ChorwacjiApartamenty Chorwacja

Wybierz jezyk

Apartament Zaboric Terrace

Put Drage 20a, Žaborić koło Sibenik, Chorwacja
Prezentacja jest obecnie nieaktywna
Apartament Zaboric Terrace – Sibenik, Chorwacja
Apartament Zaboric Terrace foto 2 Apartament Zaboric Terrace foto 3 Apartament Zaboric Terrace foto 4 Apartament Zaboric Terrace foto 5
Pojemnosc 2–3 os. 35 m² Parking Klimatyzacja Pościel Ręczniki Balkon Taras Internet / WiFi Piaszczysta plaża Żwirkowa plaża Betonowa plaża

O noclegu

Apartament Zaboric Terrace znajduje sie w Sibenik – Žaborić, 50 m od morza i może pomieścić 2–3 osób w 1 jednostce zakwaterowania. Właściciel mówi w językach: ENG, GER, HRV.


erdecznie witamy w Apartamencie Žaborić Terrace!
Apartament znajduje się w budynku na 2. piętrze. Powierzchnia wynosi 35 m2 i ma jedno pomieszczenie z podwójnym łóżkiem, kuchnię, łazienkę, mały salon z rozkładaną sofą i duży taras z widokiem na ogród!
Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę, piekarnik, czajnik ... Parking jest chroniony!
Apartament znajduje się 100 m od morza w miejscowości Žaborić, gdzie można znaleźć piękne plaże - piaszczyste i żwirowe, a to jest centralne miejsce do zwiedzania wszystkich atrakcji Kraju Szibenik-Knin!
Skontaktuj się z nami, aby dostarczyć dodatkowe informacje o apartamencie i pomóc Ci mieć przyjemny i relaksujący pobyt w tym pięknym kraju!

Jednostki zakwaterowania

Apartament 1: (2+1) – Terrace
2 łóżka · 1 dostawki · 35 m²
Apartament Zaboric Terrace Apartament 1: (2+1) – Terrace foto 1 Apartament Zaboric Terrace Apartament 1: (2+1) – Terrace foto 2 Apartament Zaboric Terrace Apartament 1: (2+1) – Terrace foto 3 Apartament Zaboric Terrace Apartament 1: (2+1) – Terrace foto 4 Apartament Zaboric Terrace Apartament 1: (2+1) – Terrace foto 5
Powierzchnia: 35 m² Sypialnie: 1 Łóżka standardowe: 2 Dodatkowe łóżka: 1

Opis: Witamy w Apartamencie Terrace,położonym na 2. piętrze, ma 35m2 i ma jedno pomieszczenie z podwójnym łóżkiem, kuchnię, pokój dzienny z rozkładaną sofą, łazienkę i przestronny taras z widokiem na ogrod

Taras Balkon Klimatyzacja TV/Sat Lodówka Pralka Czajnik Kuchenka Zamrażarka
Niepotwierdzone Zajete Możliwy przyjazd Możliwy wyjazd
Właściciel nie aktualizował tego kalendarza od 2288 dni. Szare dni oznaczają niepotwierdzone – niekoniecznie wolne. Dostępność sprawdź przez formularz poniżej.

Cena na zapytanie - skontaktuj się z właścicielem.

Doplaty
Dodatkowa osoba 1.50 EUR / dzień
Min. pobyt 4 dni
Wyślij zapytanie - Apartament 1: (2+1) – Terrace

Odleglosci

Plaża 100 m
Morze 50 m
Centrum 50 m
Handel 20 m
Restauracja 300 m
Stacja benzynowa 1000 m
Bankomat 1000 m
Poczta 200 m
Przystanek autobusowy 100 m

Kontakt niedostępny

Prezentacja noclegu jest obecnie nieaktywna.

Podobne noclegi w Sibenik

Wyślij zapytanie
Zadzwon Wyślij zapytanie