ZAKWATEROWANIE w CHORWACJI.pl – tanie apartamenty bezpośrednio od właścicieli

Wakacje w ChorwacjiApartamenty Chorwacja

Wybierz jezyk

Studio apartman "Zara"

Žitna 27, br. 1, Žitna uvala koło wyspa Vir, Chorwacja
cena od
110 EUR / noc
Studio apartman "Zara" – wyspa Vir, Chorwacja
Studio apartman "Zara" foto 2 Studio apartman "Zara" foto 3 Studio apartman "Zara" foto 4 Studio apartman "Zara" foto 5
Pojemnosc 4 os. 65 m² Parking Grill Klimatyzacja Posciel Ogrod / teren wokol obiektu Balkon Taras Internet / WiFi Piaszczysta plaza Zwirkowa plaza Betonowa plaza Podatek turystyczny w cenie

O noclegu

Studio apartman "Zara" znajduje sie w wyspa Vir – Žitna uvala, 17 m od morza i moze pomiescic 4 osob w 1 jednostce zakwaterowania. Wlasciciel mowi w jezykach: ENG, RUS, HRV.


Nowocześnie urządzony apartament TV-satelit, Internet kuchnia, jadalnia i pokój dzienny 18 m2, 19 m2, łazienka z prysznicem, WC 6m2, sypialnia z 18,5 m2), łącznie 59 m2 powierzchni wewnętrznej. Mieszkanie posiada taras 15 m2 z widokiem na morze i balkon 6 m2 na drzwi. Grill w ogródku pod balkonem, w cieniu winorośli i parking w podwórzu w kierunku morza.
Loggia ma piękny widok: z lewej strony morza i 50 m od piaszczystej plaży w zatoce Zitna; prosto widok jest na 8 m odległości kamienistej plaży betonu i zatoki z Zitna i po prawej stronie jest widok na Pag Channel i wyspie Pag, następnie słynnego gór Velebit z Parku Narodowego Paklenica, który znany jest z wyjątkowej skały Jaskinia wspinaczkowa i tektoniczne Manita. W pobliżu znajdują się trzy słynne parków narodowych Chorwacji Kornati, Krka i Jeziora Plitwickie. Szczególne znaczenie ma Zadar (20 km) z głównych dziedzictwa historycznego i kulturowego miasta, który jest również najszybciej rozwijającym się i najbardziej postępowy miasto w Chorwacji. Miasto ma duży prom międzynarodowego lotniska i portu. Istnieje również atrakcyjne chorwackie miasto królewskie i wyspy Nin 10 km.
Wyspa Vir jest otoczony krystalicznie czyste, ciepłej wody, z atrakcyjnymi czerwonych skał wzdłuż plaży na końcu wyspy w kierunku otwartego morza. Ścieżki rowerowe są rozproszone po całej wyspie.

Jednostki zakwaterowania

Apartament 1 – Zara apart
4 lozka · 59 m²
od 110 EUR
Powierzchnia: 59 m² Sypialnie: 2 Lozka standardowe: 4
Taras Balkon Klimatyzacja TV/Sat Lodowka Pralka Mikrofalowka Czajnik Kuchenka Zamrazarka Grill Widok na morze
Wolne Zajete
OdDoEUR / noc
15.06.2026 30.06.2026 110.00
01.07.2026 20.08.2026 120.00
21.08.2026 15.09.2026 110.00
Doplaty
Min. pobyt (dni) 3 dni
Wyslij zapytanie - Apartament 1 – Zara apart

Odleglosci

Plaża 8 m
Morze 17 m
Centrum 2000 m
Handel 150 m
Restauracja 20 m
Sport 4000 m
Lekarz 2500 m
Apteka 2500 m
Stacja benzynowa 2500 m
Bankomat 1500 m
Poczta 2500 m
Przystanek autobusowy 3000 m

Bezposrednie zapytanie do wlasciciela

Twoje zapytanie trafi bezposrednio do wlasciciela Studio apartman "Zara" w wyspa Vir. Bez posrednika i bez prowizji.

1Wybierz jednostke noclegowa
2Wybierz termin
Przyjazd:
Wyjazd:
Wybierz liczbe doroslych.
3Dane kontaktowe
Wpisz imie i nazwisko.
Wpisz poprawny adres e-mail.
4Twoja wiadomosc
Wlasciciel mowi w jezykach: ENG, RUS, HRV.
0 / 2000
Bezposredni kontakt z wlascicielem Bez prowizji Zweryfikowany wlasciciel od 2015

Zapytanie trafi bezposrednio do wlasciciela - kopia zostanie wyslana na Twoj e-mail.

Podobne noclegi w wyspa Vir

Wyslij zapytanie
Zadzwon Wyslij zapytanie